Naše Odoo reference

Díky Odoo mnoho českých firem a podnikatelů šetří svůj drahocenný čas, který mohou následně využít efektivněji. Podívejte se na naše vybrané reference!

Rodičovská nedovolená

2 uživatelé 18 aplikací

Rodičovská nedovolená je projekt matky, manažerky a koučky Kateřiny Halenka, který pomáhá rodičům žít spokojený rodinný, osobní i pracovní život.

Odoo v tomto projektu hraje výraznou roli jako primární kanál, přes který se dostává obsah k rodičům. Webová stránka je postavena na Odoo a prodává jak individuální, tak skupinové hodiny koučingu a přístupy k e-learningovým kurzům. Přes Odoo probíhají i různé marketingové aktivity, jako například rozesílání e-mailů (e-mail marketing), organizace promo eventů nebo lead nurturing (marketing automation)

Tento příklad ukazuje, jak Odoo může růst společně s vaší firmou nebo projektem. Rodičovská nedovolená začala používat Odoo ve verzi 15 Community, ale po necelém roce jsme pomohli s upgradem na nejnovější verzi 16 Enterprise, která přinesla řadu dalších funkcionalit a vylepšení.

Prohlédnout web Rodičovská Nedovolená

Princ Parket OAKCENT

30 uživatelů 30 aplikací

PrincParket je česká rodinná firma s více než 25letou tradicí, zaměřující se na zpracování dřeva, především na výrobu podlahových krytin. Patří mezi technicky nejlépe vybavené výrobce dřevěných podlah v Evropě a z tohoto důvodu hledali modernější a automatizovanější ERP řešení než byl jejich dosavadní Helios. 

Proto i narazili na Odoo - které splňovalo jejich požadavky na robustnost, flexibilitu a funkcionalitu. S pomocí Origamis se v Princ Parket nasadil kompletní business proces od výroby parket, managementu skladů a skladových zásob, nákupu součástek a materiálů a B2B a B2C prodeje (CRM, Prodej) finálních produktů. Na Odoo také běží několik webových stránek pro jejich různé značky. 

Princ Parket také používá Odoo na fakturaci a manažerské účetnictví. V současné době ještě používají integraci na Helios, kde se z Odoo posílají všechny finální i zálohové faktury.

Barracuda

5 uživatelů5 aplikací

BARRACUDA BS spol. s r.o. je česká marketingová agentura, která se specializuje na zajištění a logistickou správu spotřebitelských soutěží - od přípravy soutěžních webů, přes emailové a SMS rozesílky, výběr výherců až po následnou distribuci výher jejich novým majitelům.

Barracuda hledala nový IT systém, který by sloužil k evidenci smluv se zákazníky, k fakturaci služeb zákazníkům a zjednodušení komunikace s jejich externí účetní firmou.

Na zakázku jsme implementovali export účetních záznamů do účetního systému Harmonik, díky kterému se šetří čas jak externího účetního (který nemusí manuálně faktury do systému nahazovat), tak peněženka Barracudy, protože poplatek za účetní služby je nižší, pokud dodají data ve strukturovaném formátu.

Barracuda používá Odoo 16 v Community edici.

Chcete se připojit k těmto úspěšným implementacím?

Odoo je skvělým systémem pro malé i velké firmy