Poskládáme pro vás skvělý IT systém

Proč Origamis?


Odoo je jako skládačka - z jedné platformy lze složit nespočetné množství řešení pro různé firmy z různých odvětví.

I proto jsme zvolili název Origamis - protože pro vás poskládáme funkční, spolehlivé a elegantní IT řešení, pomůžeme vám automatizovat operativu a zjednodušit tak každodenní život vám i vašim kolegům.

Zároveň při každém řešení kromě preciznosti musíme, stejně jako při skládání origami, zapojit kreativitu (například když hledáme konfigurační řešení v Odoo, aby nebylo nutné ho upravovat na zakázku), a to nás baví!


Proč Odoo?

Naše řešení skládáme na systému Odoo, protože věříme, že:

​ Odoo je systém 21. století

Odoo běží v prohlížeči jakéhokoliv zařízení nebo v iOS/Android mobilní aplikaci. Je uživatelsky přívětivý a lidé s ním rádi pracují.

​Je to systém, který je škálovatelný

Odoo dokáže růst společně s vaší společností - jak do šířky (množství pokrytých procesů), tak do hloubky (náročnost i množství operací).

Je dostatečně vyspělý, ale zároveň flexibilní

Odoo má za sebou 20 let intenzivního vývoje a dokáže pokrýt mnoho potřeb jenom správnou konfigurací. Pokud ale nějaká funkcionalita není dostupná ve standardu - dovyvinout potřebné úpravy nemusí být časově ani finančně náročné.


S pomocí Odoo roste už mnoho českých firem

Podívejte se na vybrané ukázky našich implementací.

Tým Origamis

Jsme certifikovaní Odoo profesionálové

Jsme oficiálním Odoo partnerem a naši konzultanti jsou certifikovaní experti, kteří mají zkušenosti s Odoo od verze 10 až po tu nejnovější.

Máme zkušenosti z desítek implementací

Pod rukama nám prošly desítky malých i velkých Odoo implementací rozličného rozsahu i zaměření. 

Jsme opravdoví Odoo nadšenci

Odoo pro nás není jen prací - ve svém volném čase se vzděláváme a spolupracujeme s Odoo komunitou doma i v zahraničí.

Rozumíme i různým druhům firem

Sami jsme podnikatelé v různých odvětvích a máme zkušenosti z první ruky s běžnými výzvami, kterým podnikatelé čelí.

S kým se u nás můžete potkat?

Karel Hrdlička

Karel se už 25 let pohybuje v byznysu jako ředitel společnosti Princ Parket. Když pro svojí společnost hledal ideální systém, narazil na Odoo a zamiloval se do něho na první klik. 
Po úspěšném zvládnutí implementace pod vlastní střechou by rád pomáhal i dalším českým společnostem digitalizovat jejich podnikání a automatizovat jejich operace. 

  

Erik Zitterbart

Erik je informační a databázový specialista zaměřující se na CRM a obchod. Má bohaté zkušenosti v praktickém obchodu a analytickém řízení firmy. Prošel praxí v renomované mezinárodní společnosti jako IT a finanční auditor - což využívá i v konzultacích procesů našich klientů. Je nadšený ze změny ERP trendů a rád pomáhá firmám Odoo nasazovat. 

​ 

Jakub Smolka

Jakub intenzivně pracuje s Odoo už od roku 2017, kdy začal působit jako projektový manažer Odoo implementací v indonéské Jakartě. Od té doby mu pod rukama prošly desítky různě velkých implementací ve více než 10 zemích v Evropě, Asii i na americkém kontinentě. Jakub zná Odoo moduly a jejich možnou konfiguraci zpaměti a dokáže najít řešení i pro velmi náročné případy.

​ 

Ivana Bartoňková

Ivana začala Odoo používat a implementovat začátkem roku 2018 a od té doby nebyl den, kdy by se do Odoo alespoň nekoukla. Specializuje se na prodejní, marketingové a HR aplikace a velmi ji baví jeho flexibilita, která umožňuje Odoo poupravit dle požadavků zákazníka. To jí motivovalo Odoo pochopit i z technické stránky a začala se věnovat zakázkovým úpravám v Odoo.

​ 

... a další konzultanti, analytici a vývojáři, kteří vás provedou celým procesem vaší Odoo implementace.