Služby

Postaráme se oto, aby jste z Odoo získali maximum. Odoo je systém s ohromnými možnostmi. S ohromnými možnostmi však přichází velká zodpovědnost.

Odhalíme Váš potenciál růstu

Odoo je platforma, která Vám dovolí expandovat. Systém si naohýbáte jak chcete. Bude Vám dobře sloužit a bude dělat váš busines výrazně snažší.  Odoo můžeme tak nastavit, že jím budete doslova ovládat celou vaši firmu.

Pak přichází nová verze Odoo každý rok, která přináší tisíce skvělých vychytávek a Vaše vyladěné Odoo chcete vytunit ještě více, ale už to nejde tak snadno a díky vašim  customizacím. Aby to všechno fungovalo a dalo se to i tak rozumně rozvíjet, oto se postaráme my. Odoo se pak postará oto, že v rukou budete mít nástroj, který vy i vaši kolegové budete rádi používat.

Další informace

Jak to s námi funguje?

Snažíme se být tranparentní, vstřícní a efektivní. Máme rádi, když je ve věcech jasno a když to má svůj řád. Nebudeme s Vámi licitovat o ceně, protože přeskakujeme obchodní tanečky a jdeme rovnou k věci.

Ale potom co se seznámíme s vašimi potřebami, tak Vám nabídneme férové řešení, které se Vám v krátkém čase vrátí. Každý projekt je jiný a každý si zaslouží vlastní péči. Úspěšnou realizaci projektu ale nezvládneme bez podpory a spolupráce klienta. Nejen analýza požadavků ale i příprava dat je důležitá součást implementace nového systému a zde klienta. Samozřejmě stím pomůžeme, ale práci a zodpovědnost bude mít klient na své straně také.

Představíme Vám Odoo

Budeme se Vám věnovat jak jen budete potřebovat a seznámíme Vás se systémem Odoo a tím, jak systém funguje.

Zjistíme vaše potřeby 

Budeme mít na Vás pár všetečných otázek, které nam umožní pochopit Vaše potřeby a ukáže nám to, jak Vám Odoo v podnikání dokáže pomoci.

Ukážeme jak  Odoo pomůže

Ukážeme Vám, jak Vám Odoo pomůže vyřešit vaše potřeby a probereme možnosti implementace do Vaší firmy.

Společně to rozjedeme

Postaráme se oto aby všechno dobře dopadlo ale spolupráce je hlavním předpokladem úspěchu.

Rychle, agilně, analýzou, OQS

Výsledkem je dodaný a funkční systém a vyškolení uživatelé. 

Rychle, levně a kvalitně. 
Všechno má svoje.

Rádi bychom Vám slíbili modré z nebe, ale to vážně neumíme :-) Ale nabízíme vám dva základní principy zahájení možné spolupráce.  Odoo Origamis je  vyladěné Odoo s našimi funkčními dopňky a není již potřeba dalších specifických úprav systému.

Dá se to nasadit rychle a levně a bude to mít pro vaši firmu výrazný pozitivní efekt. Při lehké analýze zjistíme, jestli to tak půjde. Odoo Origamis Tailored je pro změnu řízen více jako zakázka na vývoj softwaru a práce na projektu začínají detailnější analýzou potřeb a specifikuje se to, co všechno je potřeba v Odoo upravit, aby se dalo ve firemní prostředí spustit.   

Classic 

Odoo Origamis máme zmáknutý. Systém Vám efektivně implementujeme tak, aby jste v něm co nejrychleji mohli pracovat . Pomohou nám k tomu naše Origamis softwarové doplňky a certifikovaná implementační metodika  Odoo Quick Start. Moderní přístup v nasazování  online aplikací, které prakticky hned fungují a uživatelé se počas nastavování systému administrátorem, učí už systém ovládat a trénují funkcionality a ladí se workflow. Je to aktivní proces, efektivní a velice funkční. Tímto způsobem získáte úplně největší hodnotu z Odoo v nejkratším čase a rychlou návratností.

More Details

Tailored

Tailored Odoo Origamis je systém nastavený a upravený  na míru potřebám Vašeho podniku. Uděláme s vámi důkladnou analýzu požadavků, projdeme s Vámi vaše procesy, uděláme FIT-GAP analýzu, ROI kalkulaci, Blueprinty a další moderní pojmy  a nakonec Vám dodáme vymástrované  Odoo do takového detailu, jaký si budete přát.  Systém Vám můžeme i od začátku ladit průběžně, takže můžete začít i u Odoo Origamis a po ostrém spuštění systému, budeme dále ladit vaše potřeby. Rádi Vám pomůžeme tvořit digitální strategii, díky skvěle fungujícímu softwaru. 

More Details

Co příjde potom co Vás nastartujem?

Práce pro nás nekončí. Budeme dohlížet nato, aby Vám systém dobře fungoval a rozvíjel se tak, aby plnil vaše potřeby vždy podporoval váš byznys. Aby Odoo bylo vaší podporou a pomocníkem v denním životě a přineslo Vám kontrolu nad Vaší firmou. Odoo je vysoce přizpůsobitelný systém a je na něj vytvořených až 40.000 nejrůznějších aplikací. Současně nabízí neomezený prostor pro  individuální úpravy nebo vývoj vlastních specifických aplikací.

Proškolíme Vás

Budeme Vás trénovat, školit a koučovat, aby jste systém používali tak jak máte a přinesl Vám ty největší výhody a zefektivnění vaší práce. Aktivní týmová komunikace a přehled nad firmou jsou hlavními předpoklady pro úspěch celé firmy.

Budeme se o Vás starat

Budete potřebovat poradit nebo zkonzultovat vaše potřeby, doinstalovat a nastavit nové aplikace a od toho jsme tady. Přijedeme osobně, nebo si dáme online meeting. Můžete nám i zavolat nebo napsat. 

Také Vás budeme rozvíjet

Budeme Vás ve světě Odoo informovat, dávat Vám tipy. Aktivně radit v nových možnostech nastavení. Aktualizovat Vám nové verze jak často si budete přát. V Odoo světě je nepřeberné množství aplikací a možností.   

Proč s námi spolupracovat

15 let zkušeností

15 let zkušeností v oblasti systémových konzultantů a již 8 let s Odoo. Obchodní konzultanti chápou Odoo jako nástroj pro podporu vašeho businessu a daným způsobem Vám ukážou firemní oblasti, kde Vám Odoo nejvíce pomůže. 

Připravenost procesu

Provedeme Vás hladce implementací Odoo. Naše firma nevznikla na zelené louce, ani to zas  neděláme jako šílení nadšenci. Jsme analytici, máme zkušenosti, milujeme Odoo a chceme to dělat perfektně. Spoustu věcí ladíme tak, aby z toho měli největší užitek naši klienti.  

Odoo Quick Start  

Pokud Vás tlačí čas, nebo se nechcete hned zbytečně trápit velkou a detailní analýzou, můžeme Odoo nasadit ve standardním provedení s minimem úprav a pokračovat v rozvoji systému postupně, dle vašich časových dispozic.

Efektivní využití Odoo

Díky námi již připraveném balíčku Origamis doplňků do Odoo, můžete Odoo začít používat téměř  okamžitě a nemusíte platit extra za nutné doplňky, které by Vás jinak čekali. Díky našim zkušenostem také využijete Odoo mnohem lépe a jednodušeji jen díky překonfiguraci systému.


Experti v Odoo ERP

Zaměřujeme se na vývoj pouze pro  Odoo. Dokážeme řešit složitější customizace systému, vývoj aplikací na zakázku, low-code Odoo Studio customizace a hlavně Vám budem pomáhat často s drobnými úpravami, které Vám práci budou mastrovat do detailu.  

Programátorský tým

Náši zkušení developeří nestaví budovy, ale staví doslova vzdušné zámky. Nádherné, funkční a vychytané. Architektura ;-)

Spokojení klienti

Funkční systém je předpokladem spokojených uživatelů. Jednoduchost ovládání a někdy i drobná přizpůsobení dělají systém příjemný a ergonomický. Nejsme klasický ERP dodavatel ale jsme firma, která sama hledala pomoc s digitalizací výrobního podniku, až ke spokojenosti našla Odoo. 

Příjemná lidská spolupráce

Jsme jenom lidi a to je naše největší přednost. člověka nelze nahradit počítačem. Práce je velky kus našeho života. Chceme si to užít  a dělat lidem radost. Digitalizace společnosti je cesta implementací moderního systému do firmy to všechno jen začíná.